İstanbul Ticaret Üniversitesi ve CPD Onaylı Sertifika Programlarımız

Bilginet Akademi olarak eğitimlerimizi kalite standartlarını gözeterek genişletilmiş plan – müfredat çerçevesinde, kurallar ve yöntemler doğrultusunda formal biçimde hazırlıyor, günümüzün tüm teknolojik imkanlarını kullanıyor, hatta bununla da yetinmeyip geliştirdiğimiz yeni teknolojiler aracılığıyla sizlere sunuyoruz. Eğitim kalitemizi ve faydamızı daha da arttırmak için tüm süreci akademik iş birlikleriyle yürütüyoruz.

Sertifikalarımız, İstanbul Ticaret Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (SEM) ve Uluslararası Continuous Professional Development Standarts (CPD) onaylıdır.

Kalite Mühendisliği / Yöneticiliği Eğitimi

Global ticari rekabetin giderek daha çok arttığı imalat ve hizmet sektörleri, kalite süreçlerine büyük önem vermektedir. Bu eğitim sayesinde kalite departmanlarında görev alabilecek ve yönetici olabileceksiniz.
Eğitim detayları için tıklayınız

 

Oyun Terapisi Eğitimi

Oyun çocukların kendilerini ifade etmelerinde şifreli bir dil ve gelişimlerinde büyük rol oynayan önemli bir unsurdur. Oyun Terapisi Eğitimi, çocukların dünyalarına erişerek, onların yaşadığı sorunları çözmeye çalışır.
Eğitim detayları için tıklayınız

 

Masal Terapisi Eğitimi

Masallar yetişkinlerin çocuklarla en etkin iletişim kurabildikleri yollardan biridir. Çocuklar masallar ile hayal güçlerine dayalı ve sınırsız bir evren yaratır. Masal Terapisi Eğitimi sayesinde çocukların yarattığı evrene misafir olmak, yaşadıkları zorlukları masal ile aşmasına yardımcı olmak mümkündür.
Eğitim detayları için tıklayınız

 

Robotik ve Kodlama Eğitimi

Robotik ve Kodlama, geleceği şekillendirmenin yeni yolu olarak karşımıza çıkar. Öğreneceğiniz bilgiler sayesinde siz de geleceği şekillendirebilecek seviyeye geleceksiniz.
Eğitim detayları için tıklayınız.

Share on
Bir cevap yazın